Oferta pracy

Konstruktor

Ahead Professionals Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Obecnie dla naszego klienta specjalizującego się w produkcji, sprzedaży oraz serwisie automatycznych systemów do składowania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor

Zakres zadań:

  • Projektowanie urządzeń mechanicznych i detali z blach
  • Obsługa programu TopSolid
  • Opracowywanie dokumentacji rysunkowej
  • Współpraca z warsztatem w zakresie wykonywania zleconych prac
  • Udział w opracowywaniu nowych produktów
  • Wdrażanie nowych technologii
  • Udział w tworzeniu prototypów
  • Wsparcie procesów optymalizacji produkcji
  • Ścisła współpraca z działem produkcji i logistyki

Nasze oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie o profilu technicznym – preferowane kierunki związane z mechaniką i budową maszyn
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania TopSolid, oraz pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w technologii produkcji blach
  • Znajomość podstaw konstrukcji maszyn i zasad rysunku technicznego
  • Duża samodzielności oraz inicjatywa własna w realizacji projektów

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Praca przy interesujących projektach
  • Praca w firmie o niekorporacyjnym charakterze

Rekrutacja:

  • Etap I - rozmowa telefoniczna z Professional Recruitment Partner. Informacja zwrotna w ciągu 7 dni od rozmowy, niezależnie od jej wyniku.
  • Etap II - rozmowa kwalifikacyjna w Firmie. Informacja zwrotna w ciągu 7 dni od rozmowy, niezależnie od jej wyniku.

Ogłoszenie archiwalne