Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Northman Krzysztof Stępniak

  • Przemysłowa 10, Węgorzewo
    Węgorzewo, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Przemysłowa 10

Węgorzewo

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie nadzoru konstruktorskiego przy wykonywaniu i wdrożeniach zaprojektowanych konstrukcji

  • umiejętność tworzenia rysunków technicznych pod względem wykonalności i zagrożeń

  • wykonywanie schematów montażowych

  • modyfikacja istniejących projektów i konstrukcji

  • tworzenie procesów przepływu produktu w cyklu produkcyjnym

  • prowadzenie i nadzór nad próbami technologicznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe

  • bardzo dobra znajomość programu Rhinoceros 3D, podstawa znajomości programu AutoCad

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie mile widziana

  • pasja żeglarska lub doświadczenie zawodowe w branży jachtowej będą dodatkowym atutem

  • komunikatywność, energia i chęci do podejmowania nowych wyzwań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B / praca hybrydowa)

  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom

  • pomoc przy relokacji

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość korzystania z firmowej floty jachtów