Oferta pracy

Konstruktor Wiązek Elektrycznych

DRÄXLMAIER

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych oraz modyfikacja istniejących systemów elektrycznych w produktach (High-voltage oraz Low-voltage)

  • Tworzenie schematów elektrycznych oraz rysunków 2D/3D wiązek elektrycznych pojazdów samochodowych

  • Tworzenie, aktualizacja oraz zarządzanie dokumentacją techniczną w systemach klienta

  • Analiza poprawności rozwiązań konstrukcyjnych

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu poprawy jakości oraz obniżenia kosztów produktu

Nasze wymagania

  • Komunikujesz się w języku niemieckim

  • Lubisz szukać nowych rozwiązań konstrukcyjnych

  • Interesujesz się motoryzacją i znasz budowę samochodu

  • Jesteś otwarty na wyjazdy służbowe i posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Znajomość programu E3Cable (E3Harness), EBCable, AutoCAD Electrical, CATIA lub innego oprogramowania CAD

To oferujemy

  • Praca w firmie, która jest w rankingu 100 najlepszych dostawców w branży automotive

  • Firma, która zachęca ciekawą pracą w międzynarodowym środowisku oraz wyjazdami do zagranicznych oddziałów

  • Rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki), dofinansowanie do studiów

  • Elastyczny czas pracy, promując work-life balance

  • Przyjazne środowisko pracy (ping pong, imprezy integracyjne takie jak grill dla pracowników, imprezy letnie i świąteczne)

  • Dostęp do MyBenefit, Luxmed i Multisport

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy i gotowy sprostać wyzwaniom, żeby rozwijać swoją karierę, złóż aplikację w języku angielskim lub niemieckim.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Osoba kontaktowa: Patrycja Kurzeja

Numer telefonu: +48324283419

DRÄXLMAIER

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Przewiń do profilu firmy