Oferta pracy

Konstruktor Wiązek Kablowych

EAGLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Nowomiejska 74E, Wałcz
    Wałcz, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Nowomiejska 74E

Wałcz

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie wiązek kablowych oraz zestawów okablowania szaf sterowniczych i maszyn;

  • Tworzenie list materiałowych i wycena kosztów wyprodukowania konstruowanych wiązek kablowych oraz urządzeń;

  • Tworzenie nowych oraz modyfikacja istniejących schematów elektrycznych, list materiałowych oraz rysunków;

  • Kompleksowe zarządzanie projektami w fazie prototypowania;

  • Określenie wymagań i dobór narzędzi do realizacji produkcji wdrażanych wyrobów;

  • Opracowywanie koncepcji i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do testowania produkowanych zestawów przewodów oraz wiązek kablowych;

  • Tworzenie nowych technologii związanych z konfekcjonowaniem przewodów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (Elektrotechnika, Automatyka lub Mechatronika);

  • Doświadczenie zawodowe w budowie wiązek kablowych i kabli lub elektro konstrukcji;

  • Obsługa oprogramowania E-CAD. Preferowany Eplan P8 Harness Pro3D;

  • Znajomość budowy maszyn;

  • Znajomość norm dotyczących kabli i przewodów;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów;

  • Umiejętności organizacyjne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie;

  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem;

  • Udział w projektach międzynarodowych;

  • Realny wpływ na rozwój firmy;

  • Możliwość rozwoju i awansu;

  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności;

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

NASZĄ FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE…

…młodzi i kreatywni, którzy czerpią z realizacji własnych pomysłów ogromną satysfakcję. Tym co ich łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy jest chęć tworzenia innowacyjnych urządzeń. Doświadczenie i rzetelna wiedza pozwalają osiągnąć wyznaczone cele.

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń laserowych do cięcia metalu. Nasz zespół koncentruje się na projektowaniu urządzeń w oparciu o innowacyjne technologie oraz najwyższej jakości komponenty. Nasze działania spowodowały, że w krótkim czasie uplasowaliśmy się na pozycji technologicznego lidera w branży producentów urządzeń do cięcia metalu.

Przewiń do profilu firmy