Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor

HERZ Armatura i Systemy GrzewczeO firmie

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze

Artura Grottgera 58

Wieliczka

Spółka HERZ Armatura i Systemy Grzewcze w Wieliczce należy do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce Pracy: Wieliczka

Obowiązki:

  • tworzenie dokumentacji technicznej (modele 3D, rysunki wykonawcze i złożeniowe)
  • poszukiwanie rozwiązań w zakresie usprawnień jakości produktu, produkcji, kosztów
  • budowa prototypów
  • wsparcie produkcji podczas wdrażania projektu
  • nadzór nad pierwszym montażem
  • aktualizacja dokumentacji technicznej
  • udział w międzynarodowych projektach

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • znajomość CAD(3D), preferowany NX Siemens
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie atutem
  • znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Spółka oferuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w młodym zespole i pozytywnej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV w języku polskim i angielskim/niemieckim korzystając z poniższej aplikacji.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Herz Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o., która stanie się ich Administratorem, w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się ze szczegółową informacją, jak chronione będą moje dane osobowe oraz jakie przysługują mi prawa, zamieszczoną na stronie www.herz.com.pl i jestem świadoma/y, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez Herz Armatura i Systemy Grzewcze sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne