Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze

Artura Grottgera 58

Wieliczka

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji technicznej (modele 3D, rysunki wykonawcze i złożeniowe)

  • poszukiwanie rozwiązań w zakresie usprawnień jakości produktu, produkcji, kosztów

  • budowa prototypów

  • wsparcie produkcji podczas wdrażania projektu

  • nadzór nad pierwszym montażem

  • aktualizacja dokumentacji technicznej

  • udział w międzynarodowych projektach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • mile widziane doświadczenie zawodowe

  • znajomość CAD(3D), preferowany NX Siemens

  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie atutem

  • znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • ciekawą pracę w młodym zespole i pozytywnej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Spółka HERZ Armatura i Systemy Grzewcze w Wieliczce należy do międzynarodowej grupy HERZ, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej oraz kotłów na biomasę.

Przewiń do profilu firmy