Ta oferta pracy jest nieaktualna od 511 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Słupno (pow. wołomiński), Wołomin, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Saks-Pol Spółka Jawna

    Wiodąca firma z branży elektrycznej poszukuje do działu programowania pracownika na stanowisko:

    Konstruktor

    Miejsce pracy: Wołomin (okolice), Słupno (pow. wołomiński)
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • projektowanie 3D w środowisku CAD komponentów z tworzyw i metalu
    • przygotowanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej
    • rozwój produktów firmy, projektowanie ulepszeń i nowych rozwiązań

    Wymagania:

    • znajomość programu AutoCad i Solid Works
    • bardzo dobra wyobraźnia przestrzenna
    • wysoka kreatywność
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży
    • umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.