Oferta pracy

Konstruktor

Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o.O firmie

Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o.

Macieja Miechowity 1

Wrocław

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Konstruktor

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zleconych projektów zgodnie z założeniami oraz w wyznaczonym terminie
  • Konstruowanie i modernizowanie wyrobów zgodnie z obecnym stanem wiedzy technicznej oraz obowiązującym prawem, w oparciu o założenia uzgodnione z zamawiającym
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych zmierzających do obniżenia kosztów produkcji i podwyższenia jakości wyrobów
  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i warunków technicznych wyrobów (mechanika, pneumatyka, hydraulika)
  • Uczestnictwo w próbach i badaniach wyrobów oraz nadzór wykonania

Wymagania na stanowisku:

  • Wykształcenie wyższe (mechanika, mechatronika i pokrewne)
  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń
  • Praktyczna znajomość pracy z komputerem (m.in. PDM, Solidworks, AutoCad, Inventor, Office)

Oferta firmy:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Kultura niekorporacyjna
  • Opieka medyczna dla Pracowników i Rodzin
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Spotkania integracyjne
  • Bliskość żłobka i przedszkola oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych
  • Bardzo dobra lokalizacja (w pobliżu dużego węzła komunikacji miejskiej)
Sposób aplikowania: kandydatów prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji
(CV oraz klauzula dotycząca ochrony danych osobowych) za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy