Oferta pracy

Konstruktor

PROCOM SYSTEM S.A.O firmie

PROCOM SYSTEM S.A.

Północna 15/19

Wrocław

Jesteśmy firmą od lat liczącą się na rynku automatyki i informatyki przemysłowej w Polsce, z sukcesem oferującą kompleksową realizację zadań z dziedziny automatyzacji procesów, instalacji elektrycznych oraz autorskich systemów informatycznych.
Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała twórczej pracy i rozwojowi osobistemu.

Więcej o nas znajdziesz na www.procomsystem.pl

Aktualnie poszukujemy członka zespołu do pracy na stanowisku:

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • kompleksowe projektowanie maszyn i stanowisk produkcyjnych, w tym stanowisk zrobotyzowanych,
    w środowisku 3D
  • wykonywanie dokumentacji wykonawczej i złożeniowej z uwzględnieniem kosztów, i technologii ich wykonania
  • projektowanie układów pneumatycznych i pomiarowych
  • uczestnictwo w procesie zmawiania komponentów
  • nadzór nad procesem montażu maszyn i stanowisk produkcyjnych
  • uczestnictwo w procesie uruchamiania wytworzonych produktów
  • przygotowywanie list materiałowych
  • tworzenie standardów i rozwijanie wiedzy w zakresie budowy maszyn i stanowisk zrobotyzowanych
  • uczestnictwo w przygotowaniu ofert techniczno-handlowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne kierunki
  • minimum 7-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość rysunku technicznego w tym znajomość rysunku elementów gotowych do budowy maszyn (profile konstrukcyjne, elementy standardowe, siłownik, itd.)
  • znajomość technologii wytwarzania elementów mechanicznych
  • umiejętność analizy funkcjonalności projektowanych rozwiązań
  • umiejętność projektowania maszyn i stanowisk zrobotyzowanych w środowisku 3D – SolidWorks lub pokrewne
  • umiejętność projektowania układów pneumatyki
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i sumienność
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kategorii B

Ucieszymy się jeśli posiadasz:

  • znajomość podstaw zagadnień automatyki
  • znajomość stosowania standardów GMP
  • uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę
  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w formie prowizji
  • różnorodną i ciekawą pracę przy wdrażaniu innowacyjnych projektów
  • współpracę z profesjonalnym i kreatywnym zespołem
  • możliwość prowadzenia pracy częściowo w formie zdalnej
  • bogaty system benefitów
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie nauki (studia, kursy, szkolenia)

Czekamy na Twoją aplikację.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania. Informujemy, że dopuszczamy możliwość przeprowadzenia spotkań rekrutacyjnych on-line.

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.

Ogłoszenie archiwalne