Logo Pracuj.pl

Konstruktor

HR|HUBO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie specyfikacji zgodnie z założeniami projektowymi oraz normami
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań technicznych dla projektowanych maszyn i urządzeń
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Tworzenie rysunków i modeli 2D i 3D podzespołów maszyn produkcyjnych, oprzyrządowania
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów do sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz centralą w Niemczech

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku konstruktora w przemyśle maszynowym
  • Doświadczenie w zakresie modelowania CAD /Solid/
  • Doświadczenie w obszarze projektowania rozwiązań m.in. oprzyrządowania produkcyjnego, maszyn i linii produkcyjnych, maszyn pakujących, transporterów, systemów magazynowania
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy i mechaniki maszyn
  • Umiejętność tworzenia i odczytywania dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, niezbędna do współpracy z centralą firmy w Niemczech
  • Wykształcenie wyższe techniczne

To oferujemy

  • Stabilną umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie + premia
  • Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • Dofinansowanie do "wczasów pod gruszą"
  • Indywidualny proces wdrożenia i szkolenia do pracy
  • Bezpłatną prywatną opieki medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Ciekawą pracę w młodym zespole w firmie o znanej i cenionej marce produktów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • szansa rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • udział w tworzeniu przyszłości techniki odwodnień

Zespół HR|hub wspiera rekrutację pracowników dla wiodącego producenta wysoko zaawansowanych technicznie urządzeń służących do odprowadzania ścieków z budynków (m.in. zaworów przeciwzalewowych, wpustów i odpływów, separatorów oraz przepompowni)

Jeśli interesuje Cię ciekawa praca w innowacyjnej niemieckiej Firmie, która troszczy się o środowisko naturalne oraz jakość i bezpieczeństwo życia ludzi, ich domy, majątek i zdrowie, to zapraszamy Cię do zespołu Konstruktorów!

Jeśli chcesz porozmawiać o szczegółach - zapraszam do rozmowy (664 037 902 Kasia)

Konstruktor, Wrocław