Oferta pracy

Konstruktor

HR|HUB O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie specyfikacji zgodnie z założeniami projektowymi oraz normami

  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań technicznych dla projektowanych maszyn i urządzeń

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Tworzenie rysunków i modeli 2D i 3D podzespołów maszyn produkcyjnych, oprzyrządowania

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów do sprzedaży

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz centralą w Niemczech

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku konstruktora w przemyśle maszynowym

  • Doświadczenie w zakresie modelowania CAD /Solid/

  • Doświadczenie w obszarze projektowania rozwiązań m.in. oprzyrządowania produkcyjnego, maszyn i linii produkcyjnych, maszyn pakujących, transporterów, systemów magazynowania

  • Wiedza techniczna z zakresu budowy i mechaniki maszyn

  • Umiejętność tworzenia i odczytywania dokumentacji technicznej

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, niezbędna do współpracy z centralą firmy w Niemczech

  • Wykształcenie wyższe techniczne

To oferujemy

  • Stabilną umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie + premia

  • Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

  • Dofinansowanie do "wczasów pod gruszą"

  • Indywidualny proces wdrożenia i szkolenia do pracy

  • Bezpłatną prywatną opieki medyczną

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Ciekawą pracę w młodym zespole w firmie o znanej i cenionej marce produktów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • szansa rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

  • udział w tworzeniu przyszłości techniki odwodnień

HR|HUB

Zespół HR|hub wspiera rekrutację pracowników dla wiodącego producenta wysoko zaawansowanych technicznie urządzeń służących do odprowadzania ścieków z budynków (m.in. zaworów przeciwzalewowych, wpustów i odpływów, separatorów oraz przepompowni)

Jeśli interesuje Cię ciekawa praca w innowacyjnej niemieckiej Firmie, która troszczy się o środowisko naturalne oraz jakość i bezpieczeństwo życia ludzi, ich domy, majątek i zdrowie, to zapraszamy Cię do zespołu Konstruktorów!

Jeśli chcesz porozmawiać o szczegółach - zapraszam do rozmowy (664 037 902 Kasia)

Przewiń do profilu firmy