Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Aircom AutomotiveO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych,

  • dokonywanie zmian konstrukcyjnych w istniejących rozwiązaniach,

  • analiza i weryfikacja obliczeń inżynierskich oraz dokumentacji technicznej,

  • udział w uruchamianiu linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń,

  • weryfikacja i doskonalenie przyjętych rozwiązań oraz wprowadzanie usprawnień i innowacji,

  • tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją techniczną (modele 3D, rysunki 2D, BOM).

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe o kierunku: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka,

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • wiedza z zakresu konstrukcji elementów wytwarzanych metodami obróbki ubytkowej

  • umiejętność obsługi oprogramowania CAD,

  • znajomość technik obróbki ubytkowej metali oraz tworzyw sztucznych,

  • umiejętność przeprowadzania obliczeń inżynierskich,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • podstawowa wiedza z zakresu automatyki przemysłowej

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

To oferujemy

  • interesujący zakres zadań z możliwością realizowania pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive,

  • możliwość udziału w ciekawych projektach podnoszących umiejętności,

  • niepowtarzalną atmosferę pracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • brak dress code’u,

  • ubezpieczenie na życie,

  • prywatną opiekę medyczną dla całej rodziny,

  • kartę sportową,

  • karty przedpłacone,

  • owocowe wtorki,

  • program poleceń dla pracowników,

  • program sugestii dla pracowników.

Aircom Automotive

Aircom jako jedyna firma na świecie zajmuje się kompleksową produkcją zestawów naprawczych do opon zawierających kompresor i uszczelniacz. Nasze usługi obejmują także rozwój oprogramowania i elektroniki, głównie pod kątem jazdy autonomicznej. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się Polsce

i w Chinach.

Dowiedz się więcej na www.aircom.ag !

Przewiń do profilu firmy