Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A.

  • Grabiszyńska 281, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grabiszyńska 281

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej obrabiarek;

  • nadzór konstrukcyjny nad ich realizacją.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu Mechaniki i Budowy Maszyn, Mechatroniki lub Automatyki i Robotyki;

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w pracy w systemie CAD na stanowisku Konstruktora (preferowany Inventor);

  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji z blach, tras kablowych oraz układów hydraulicznych będzie dodatkowym atutem;

  • dołączenie przykładów obrazujących zrealizowane projekty.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w dynamicznym zespole,

  • możliwość samorealizacji i rozwoju przy powstawaniu nowych projektów,

  • warunki zatrudnienia adekwatne do zaangażowania i osiąganych efektów.

FAT, Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A., członek belgijskiej grupy HACO jest liderem wśród producentów tokarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie w Polsce. Grupa HACO jest jednym z największych producentów maszyn do obróbki metali w Europie i ważnym producentem maszyn do obróbki drewna. W skład grupy HACO wchodzi wiele zakładów produkcyjnych, w większości usytuowanych w Europie Zachodniej a także liczne biura sprzedaży na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy