Oferta pracy

Konstruktor

PROCOM SYSTEM S.A.

  • Północna 15/19, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Północna 15/19

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe projektowanie maszyn i stanowisk produkcyjnych, w tym stanowisk zrobotyzowanych, w środowisku 3D

  • wykonywanie dokumentacji wykonawczej i złożeniowej z uwzględnieniem kosztów, i technologii ich wykonania

  • projektowanie układów pneumatycznych i pomiarowych

  • uczestnictwo w procesie zmawiania komponentów

  • nadzór nad procesem montażu maszyn i stanowisk produkcyjnych

  • uczestnictwo w procesie uruchamiania wytworzonych produktów

  • przygotowywanie list materiałowych

  • tworzenie standardów i rozwijanie wiedzy w zakresie budowy maszyn i stanowisk zrobotyzowanych

  • uczestnictwo w przygotowaniu ofert techniczno-handlowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne kierunki

  • minimum 7-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość rysunku technicznego w tym znajomość rysunku elementów gotowych do budowy maszyn (profile konstrukcyjne, elementy standardowe, siłownik, itd.)

  • znajomość technologii wytwarzania elementów mechanicznych

  • umiejętność analizy funkcjonalności projektowanych rozwiązań

  • umiejętność projektowania maszyn i stanowisk zrobotyzowanych w środowisku 3D – SolidWorks lub pokrewne

  • umiejętność projektowania układów pneumatyki

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • dokładność i sumienność

  • zaangażowanie w wykonywane zadania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • znajomość podstaw zagadnień automatyki

  • znajomość stosowania standardów GMP

  • uprawnienia SEP

To oferujemy

  • różnorodną i ciekawą pracę przy wdrażaniu innowacyjnych projektów

  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w formie prowizji

  • współpracę z profesjonalnym i kreatywnym zespołem

  • możliwość prowadzenia pracy częściowo w formie zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy firmą od lat liczącą się na rynku automatyki, robotyki i informatyki przemysłowej w Polsce, z sukcesem oferującą kompleksową realizację zadań

z dziedziny automatyzacji procesów, instalacji elektrycznych

oraz autorskich systemów informatycznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała twórczej pracy

i rozwojowi osobistemu.

Więcej o nas znajdziesz na www.procomsystem.pl

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoją aplikację.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania.

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.