Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Meyvaert Poland sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Opracowywanie dokumentacji technicznej nowych wyrobów

Modyfikacja dokumentacji technicznej wyrobów istniejących

Współuczestnictwo przy wykonywaniu badań i prototypów

Całokształt prac projektowych podczas trwania projektu – nadzór nad wykonywanymi dokumentacjami

Współpraca z zespołem produkcji, kierownikiem projektu oraz działem zakupu

Wsparcie merytoryczne zespołu monterów na etapie montażu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki mechaniczne i pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w zakresie lekkich konstrukcji stalowych, aluminiowych i obudów metalowych

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz modelowania 3D (mile widziana znajomość NX i TeamCenter)

  • Skrupulatność, dokładność, kreatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Współpraca w międzynarodowym środowisku

  • Kameralny i zgrany lokalny zespół

  • Przyjemna atmosfera pracy

  • Ciekawe wyzwania zawodowe i udział w prestiżowych projektach

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

O nas

Belgijska spółka MEYVAERT, założona w 1826 roku, od wielu dekad jest ekspertem w zakresie projektowania i wykonywania wystaw muzealnych w całym świecie. Ma na swoim koncie najbardziej prestiżowe projekty. Oferuje szeroką gamę rozwiązań, począwszy od gablot muzealnych, w których się specjalizuje, po całkowite wyposażenie wystawy dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych muzeów.