Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Wschowa, lubuskie
  • Specjalista
  • 16.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Konstruktor

    Miejsce pracy: Wschowa

    Opis stanowiska:

    • Umiejętność projektowania w 3D (Solid Works)
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji 2D- rysunki wykonawcze i złożeniowe.
    • Określenie wymagań jakościowych oraz dobór rozwiązań konstrukcyjnych, gwarantujących optymalne koszty wytworzenia.
    • Nadzór nad realizacją wykonanych projektów technicznych w fazie produkcji.
    • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach.
    • Udział w doborze i zamawianiu elementów do zaprojektowanych urządzeń i podzespołów.

    Wymagania:

    • ukończone studia o specjalizacji mechanika lub mechatronika lub inne studia wyższe o profilu mechanicznym,
    • doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktor,
    • znajomość w pracy z programem SOLID WORKS i CAD,
    • zmysł techniczny, wyobraźnia przestrzenna, myślenie praktyczne i orientacja na rozwiązywanie problemów,
    • dobra znajomość oprogramowania MS Office,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
    • mile widziana wiedza z dziedziny automatyki (mechatronik),
    • samodzielność i skuteczność w działaniu,
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Oferujemy stałą i ciekawą pracę w młodym zespole.
    • Rozwój umiejętności i wiedzy.
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
    • Miejsce pracy: Wschowa
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dobrowolski Sp. z o.o. z siedzibą we Wschowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Dobrowolski Sp. z o.o. z siedzibą we Wschowie przy ul. Obr.Warszawy 26a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.