Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor wyrobów i form

KABAT TYRE Sp. z o.o. Sp. J.

  • Budzyń (pow. chodzieski)

    Budzyń (pow. chodzieski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie wyrobów gumowych (m.in. opony, dętki, profile),oprzyrządowania do produkcji,

  • Opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych dla nowych i istniejących już wyrobów,

  • Wykonywanie modeli 2D, 3D oraz technicznych rysunków wykonawczych i złożeniowych,

  • Dobór materiałów i narzędzi z uwzględnieniem ich właściwości technicznych,

  • Obliczanie zapotrzebowania na materiał oraz wsparcie procesu wyceny,

  • Projektowanie przy efektywnym wykorzystaniu programów, narzędzi, rozwiązań technologicznych, jakościowych i BHP prowadzące do podnoszenia standardów procesu konstruowania,

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną (rysunki, zmiany projektowe)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych, mile widziana branża gumowa,

  • Znajomość programów do projektowania (np. AutoCad, Inventor, SolidWorks, mile widziana znajomość Simens NX),

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość środowiska MS Office, Office 365,

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

  • Znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w nieustannie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Solidny proces wdrożenia, a w późniejszym czasie dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzonych zadań,

  • Klarowną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej,

  • Dostęp do unikalnej wiedzy, szereg szkoleń wspierających rozwój zawodowy i kompetencji,

  • Rodzinną atmosferę, pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

  • Benefity (dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce, możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do ubezpieczenia grupowego)

O nas

Firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej KABAT TYRE została założona w 1983 roku i od początku swojego istnienia jest biznesem rodzinnym. Jesteśmy polskim producentem opon rolniczych i przemysłowych, dętek i innych wyrobów z gumy. Z pasją dostarczamy wysokiej jakości produkty zapewniające bezpieczeństwo i komfort wszystkim partnerom na świecie. Potrzeby i oczekiwania klientów są dla Nas najważniejsze, dlatego działamy w oparciu o Zintegrowane Systemy Zarządzania ISO. Rozwój naszej firmy od lat przebiega dynamicznie, dlatego szukamy osób, które chcą być częścią sprawnie działającego zespołu, w którym liczą się wypracowane przez lata wartości, takie jak uczciwość, zaufanie, szacunek.