Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor z doświadczeniem i znajomością AUTOCAD/Inventor

PAKIET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Rybina (pow. nowodworski)

    Rybina (pow. nowodworski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie konstrukcji stalowych – osprzętu maszyn przeładunkowych (chwytaków do różnego rodzaju przeładowywanych materiałów: złom, materiały sypkie, drzewo, etc.);

  • projektowanie konstrukcji stalowych – części remontowanych maszyn przeładunkowych;

  • wykonywanie rysunków wykonawczych;

  • bieżący nadzór nad wykonywaniem podzespołów projektowanych urządzeń.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość oprogramowania AUTOCAD/Inventor;

  • doświadczenie w konstruowaniu maszyn i urządzeń;

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane Mechanika i Budowa Maszyn);

  • umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej;

  • znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji i technologii maszyn.

To oferujemy

  • umowa o pracę;

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

O nas

PAKIET to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, solidny partner biznesowy w branży przerobu złomu i recyklingu, autoryzowany dealer znanych europejskich marek Terex-Fuchs, Lefort czy Mantsinen – dodatkowo producent osprzętu.