Konstruktor z językiem niemieckim

  • Krosno, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-26
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2017-08-25)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FA Krosno S.A. jest wiodącym producentem sprężyn gazowych w Europie dla branży motoryzacyjnej. W procesie wytwarzania stosujemy zaawansowane systemy zarządzania przedsiębiorstwem oraz zautomatyzowane procesy technologiczne tj.: obróbka ubytkowa, obróbka cieplna i cieplno-chemiczna, obróbka plastyczna, automatyczna kompletacja i montaż oraz malowanie elektrostatyczne - wszystko po to, by osiągnąć zadowolenie klienta oraz pozycję lidera na rynku globalnym.

FA Krosno S.A. posiada Certyfikat ISO/TS 16949, który jest potwierdzeniem zasad wg jakich zorganizowana i zarządzana jest firma.

Miejsce pracy: Krosno

Opis stanowiska:

Jeżeli jesteś dobrym organizatorem z umysłem ścisłym, lubisz pracować z ludźmi, konsekwentnie dążysz do celu i terminowo doprowadzasz sprawy do końca, to może jesteś osobą, której potrzebujemy.

Szukamy osoby z wykształceniem wyższym z zakresu mechaniki, znającej biegle język niemiecki, ze zdolnościami analitycznymi, odpowiedzialnej, nastawionej na realizację celów, konsekwentnej w działaniu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • współpracę z naszymi niemieckimi partnerami i klientami
  • realizację i koordynowanie zadań podczas wdrażania nowych projektów
  • projektowanie i rozwój produktów
  • tworzenie dokumentacji 2d i 3d
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych
  • nadzór nad budową prototypów
  • konsultacje i obsługa klienta w sprawach technicznych

Potrzebujemy osoby, której praca w zespole sprawia przyjemność. Osoby, która jest logiczna i praktyczna w swoim działaniu, otwarta w relacjach międzyludzkich.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne
  • dobra znajomość j. niemieckiego
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe jako konstruktor, lub technolog
  • znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość systemów CAD 2D i 3D (mile widziane SolidWorks)
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • determinacja i kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • umiejętność koordynacji kilku projektów jednocześnie
  • komunikatywność
Preferowana:
  • znajomość wymagań ISO 9001 i/lub ISO/TS 16949
  • znajomość metodologii APQP, PPAP, FMEA
  • znajomość podstaw obliczeń wytrzymałościowych z wykorzystaniem MES
  • znajomość podstaw statystyki inżynierskiej
  • znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w sprawnie zarządzanej, nowoczesnej firmie nastawionej na dynamiczny rozwój i osiągnięcie wysokiej produktywności i ugruntowanej pozycji na rynkach światowych
  • pracę w dobrze zorganizowanym, przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach

CV w języku polskim prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj teraz.

Dodatkowo wraz z CV proszę o przysłanie wyników testu MBTI (na wynik testu składają się cztery litery wraz z liczbami procentowymi), który znajduje się pod adresem:

Tłumaczenie testu znajduje się pod adresem: http://www.fakrosno.pl/pl-PL/text/kariera/mbti

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się