W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FB EKOINBUD Sp. z o.o. Sp. K., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję oraz przyszłych rekrutacji. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.) dla potrzeb rekrutacyjnych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Administratorem danych osobowych zebranych w aplikacji jest FB EKOINBUD Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Gdańsku 80-298 przy ul. Geodetów 29. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.) dla potrzeb rekrutacyjnych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do rozpatrzenia aplikacji. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/a aplikacji. Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy nie wysyłać swojego CV. Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadcza Pan/i, że podane dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w FB EKOINBUD Sp. z o.o. Sp. K. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
EKOINBUD Sp. z o.o.

Konstruktor (z uprawnieniami budowlanymi do projektowania bez ograniczeń)

EKOINBUD Sp. z o.o.O firmie

  • Geodetów 29, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 14 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Geodetów 29

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie kompletnej dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcji

  • przygotowywanie opracowań uzupełniających dotyczących m.in. zestawienia materiałów, detali i materiałów zamiennych

  • opiniowanie koncepcji architektonicznych pod względem możliwości realizacji w technologii drewnianej

  • koordynowanie i kontrola pracy dedykowanego asystenta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu budynków drewnianych szkieletowych

  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji żelbetowych

  • obsługa programów: RFEM, Steico Express, Autocad, Sketchup (podstawy)

  • znajomość aktualnych norm i przepisów w zakresie projektowania konstrukcji

  • kreatywność w rozwiązywaniu zagadnień konstrukcyjnych

  • prawo jazdy kat. B

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • pracę w branży budownictwa prefabrykowanego, na które popyt systematycznie rośnie,

  • program wdrożenia do pracy na stanowisku,

  • szkolenia w zakresie stosowanej technologii i programów,

  • możliwość rozwoju w zakresie projektowania konstrukcji drewnianych,

  • niezbędne narzędzia i komfortowe miejsce pracy.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Grupa EKOINBUD z siedzibą w Gdańsku - Kokoszkach świadczy usługi budowlane zarówno w technologiach tradycyjnych, jak i w nowoczesnych technologiach energooszczędnych. Jesteśmy również producentem prefabrykowanych domów oraz budynków użyteczności publicznej pod marką ECOLOGIQ.

W zeszłym roku zostaliśmy laureatem konkursu „Projekt z klimatem” ogłoszonego przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, gdzie zwyciężyliśmy w kategorii Energooszczędne Obiekty Użyteczności Publicznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ecologiq.pl

Przewiń do profilu firmy