Oferta pracy

Konstruktor

SaMASZ Sp. z o.o.O firmie

  • Zabłudów

    Zabłudów, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów

  • optymalizacja istniejących konstrukcji, zmiany konstrukcyjne

  • tworzenie rysunków wykonawczych, schematów

  • wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych

  • ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych

  • wspieranie produkcji przy wdrażaniu nowych produktów

  • wspieranie działu sprzedaży w przygotowywaniu ofert

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika lub pokrewne)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane przy projektowaniu maszyn w firmie produkcyjnej)

  • dobra znajomość i umiejętność obsługi programów CAD (SolidEdge)

  • praktyczna znajomość reguł projektowania i procesów technologicznych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym

  • umiejętność współpracy i dobrej organizacji pracy

To oferujemy

  • pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki