Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

FreeKids s.c. A. Gąsiorek Z. Andruszewski

5 5008 500 brutto / mies.

Milicka 20

Zawonia (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu konstrukcji mechanicznych (urządzenia placów zabaw)

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

  • Przygotowanie modeli 3D, rysunków wykonawczych

  • Współpraca z działem produkcji we wdrażaniu nowych produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane Mechanika i Budowa Maszyn, Budownictwo

  • Biegła znajomość oprogramowania 3D Inventor

  • Wiedza z zakresu mechaniki i znajomość rysunku technicznego

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w kursach i szkoleniach

  • Pakiet socjalny (Karta MultiSport, Ubezpieczenie grupowe)

Firma FreeKids s.c. jest liderem w produkcji placów zabaw dla dzieci i siłowni zewnętrznych w Polsce. Projektujemy i produkujemy asortyment najwyższej jakości, który cieszy się coraz większym uznaniem także na rynkach zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy