Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor ze znajomością SolidWorks

JGP Engineering Sp. z o.o.

  • Przyjaźni 66
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Przyjaźni 66

Wrocław

Zakres prowadzonej przez nasze biuro działalności obejmuje:

  • projektowanie obiektów budowlanych i konstrukcji inżynierskich (głównie stalowych) w zakresie branży konstrukcyjno-budowlanej, w szczególności dla branży energetycznej, paliwowej, górniczej oraz chemicznej,
  • projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze,
  • opracowania dokumentacji warsztatowej i montażowej,
  • sporządzanie obliczeń i analiz statyczno-wytrzymałościowych,
  • modelowanie 3D.

Jednym z głównych celów naszej firmy jest stały rozwój zarówno poszczególnych pracowników jak i całego przedsiębiorstwa. Jeżeli jesteś osobą energiczną, która nie boi się wyzwań, lubi wyznaczać sobie i osiągać ambitne cele, serdecznie zapraszamy do naszego zespołu!

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dokumentacji rysunkowej w programie SolidWorks,
  • Modelowanie 3D w programie SolidWorks,
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej 2D w programie AutoCad,
  • Współpraca z innymi biurami projektowymi, zakładem prefabrykacji i budową,
  • Przygotowanie zestawień, spisów oraz wszelkiej dokumentacji projektowej,
  • Udział w spotkaniach, naradach.

Praca w pełnym wymiarze godzin (pełny etat), umowa o pracę.

Preferowane godziny pracy 7:00-8:00 do 15:00-16:00.

Wymagania dot. w/w stanowiska:

  • Absolwenci Politechnik na kierunku mechanika/budownictwo,
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie z zakresu projektowania konstrukcji budowlanych i inżynierskich, w szczególności konstrukcji stalowych,
  • Biegła znajomość programu SolidWorks (warunek konieczny),
  • Znajomość programów: Inventor, Bocad, Tekla Structures, Robot Structural Analysis, Dlubal, Idea Statica - będzie atutem,
  • Biegłość w obsłudze komputera: CAD, MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie atutem,
  • Obowiązkowość, dokładność, sumienność,
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów.

Oferta:

  • Realizacja ciekawych i ambitnych projektów głównie z branży ciężkiego przemysłu oraz eventowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od posiadanych umiejętności,
  • Praca w młodym, energicznym zespole.

Ogłoszenie archiwalne