Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    konsultant ds. obsługi klienta - Łęczyca

    Tak, chcę!

  • Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Błaszki, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Krośniewice, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Przedbórz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Żychlin, Andrespol (pow. łódzki wschodni), Rzgów, Kleszczów (pow. bełchatowski), Rokiciny (pow. tomaszowski), Szczerców (pow. bełchatowski), Piątek (pow. łęczycki), Osjaków (pow. wieluński), Łyszkowice (pow. poddębicki), Lipce Reymontowskie (pow. skierniewicki), Brzeziny, łódzkie 15.06.2018

    Zadania: zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów dbanie o wygląd i czystość półek raportowanie Wymagania: ważna książeczka sanepidu silna motywacja i zaangażowanie dyspozycyjność i terminowość doświadczenie na podobnym stanowisku...

  • o firmie

    Łęczyca, łódzkie 13.06.2018

    Oferujemy: - UMOWĘ O PRACĘ, NA PEŁNY ETAT, BEZ OKRESU PRÓBNEGO, - atrakcyjne wynagrodzenie plus premia frekwencyjna i uznaniowa, - możliwość rozwoju i awansu, - kartę multisport, - możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz...

  • o firmie

    Łęczyca, łódzkie 04.06.2018

    Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość. ...