Praca konsultant oświatowy - przedstawiciel, Polska

Mamy dla Ciebie 33 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • 16 lokalizacji
    Minęło już ponad 25 lat odkąd do rąk nauczycieli trafiły pierwsze podręczniki wydawnictwa Nowa Era. Kiedy zakładaliśmy wydawnictwo, była to jedna z pierwszych oficyn edukacyjnych w Polsce. Lata praktyki nauczyły nas wydawać naprawdę dobre książki...
    opublikowana: 15 listopada 2019
    Czego od Ciebie oczekujemy: łatwości w tworzeniu trwałych i wartościowych relacji z Kontrahentami gotowości do pracy i zaangażowania umiejętności motywowania pracowników kultury osobistej i etyki pracy śmiałości i charyzmy użytkowanie własnego...
    opublikowana: 14 listopada 2019
    • mazowieckie
    Opis stanowiska: obsługa klientów na powierzonym terenie w zakresie sprzedaży, realizacja założonych planów sprzedażowych i marketingowych, organizacja spotkań tematycznych i produktowych. ...
    opublikowana: 11 listopada 2019