Praca konsultant(ka) ds. wsparcia sprzedaży

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Komorniki
    Miejsce pracy: Komorniki Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Premię roczną...
    opublikowana: 8 kwietnia 2021
      • Łódź
      W Contact Center mBanku różnimy się wiekiem, zainteresowaniami i wcześniejszymi doświadczeniami zawodowymi, ale łączą nas entuzjazm i chęć do działania. Dzięki tej różnorodności doświadczeń i umiejętności, możemy liczyć na wzajemną pomoc i...
      opublikowana: 7 kwietnia 2021
        • Wrocław
        Zadania: Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami Docieranie do osób decyzyjnych Weryfikacja potencjału sprzedażowego klienta (zapotrzebowania na usługi rekrutacyjne i kontraktingowe) Organizacja spotkań dla Business Development Managera oraz...
        opublikowana: 2 kwietnia 2021