Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant 360 - rekrutacja IT

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

    Konsultant 360 (rekrutacja IT)
    Miejsce pracy: Opole
    Nr ref: WRI/02/15

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych metodą direct search na stanowiska specjalistyczne z obszaru IT.
    • Wyszukiwanie, pozyskiwanie oraz obsługa klienta polskiego i zagranicznego.
    • Umawianie spotkań, organizacja kontraktów.
    • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.
    • Dbałość o wizerunek firmy na rynku.
    • Doradztwo w zakresie usług HR.
    • Organizacja rozmów kwalifikacyjnych kandydatów oraz podróży.
    • Kalkulacje cenowe.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (ZZL, IT, psychologia, socjologia) lub odpowiednie doświadczenie.
    • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług.
    • Doświadczenie w rekrutacji personelu specjalistycznego.
    • Wiedza ogólna z zakresu branży IT (języki programowania, bazy danych, systemy ERP etc.).
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Pracę w młodym zespole i miłą atmosferę pracy.
    • Pakiet socjalny: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatne ubezpieczenie medyczne, obiady pracownicze.

    Dodatkowe informacje:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
    w przycisk Aplikuj znajdujący się pod ogłoszeniem.