Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant / Agent w biurze obsługi pasażerów promowych

TT-Line Polska Sp. z o.o.

  • Dworcowa 1, Świnoujście
    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dworcowa 1

Świnoujście

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie telefonicznych rezerwacji na przejazdy promowe oraz dokonywanie ich rejestracji w systemie rezerwacyjnym.

  • Sprzedaż pasażerskich usług promowych za pośrednictwem telefonu, Internetu.

  • Promocja ofert przejazdowych, turystycznych i innych usług promowych dla klientów z Polski, Niemiec i Szwecji

  • Rozwiązywanie problemów pasażerów indywidualnych oraz klientów biznesowych.

  • Tworzenie bazy klientów.

  • Odprawa armatorska pasażerów na prom w systemach komputerowych, współpraca z załogą promów i raportowanie.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych przez telefon, dokonywania prezentacji produktu.

  • Przestrzeganie procedur i standardów, odpowiedzialność, skrupulatność.

  • Dyspozycyjność i elastyczność.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w młodym i ambitnym zespole na atrakcyjnych warunkach finansowych.

  • Intensywne szkolenie w zakresie obsługi klienta oraz produktów.

  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej reputacji, pozycji rynkowej i solidnej podstawie finansowej.

  • Przyjemną atmosferę pracy w ciekawej branży.

TT-Line jest prywatną, międzynarodową firmą uprawiającą żeglugę promową pomiędzy Polską, a Szwecja i Niemcami a Szwecją od prawie 60 lat. W związku z rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant/Agent w biurze obsługi pasażerów promowych.

Przewiń do profilu firmy