Logo Pracuj.pl

Konsultant / Analityk Biznesowo-Systemowy

Atos PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

O projekcie

Projekt budowy i rozwoju nowoczesnego systemu obiegu dokumentów w oparciu o platformy low code. Praca w dynamicznym zespole, przy ciekawym i złożonym systemie, gdzie będziesz rozwijać się prowadząc analizę w oparciu o wypracowane standardy. Będziesz na co dzień wykorzystywać notację UML, BPMN 2.0 oraz narzędzia, które wspomogą zarządzenie wymaganiami, dokumentacją i optymalizację pracy Konsultanta. Będziesz także współtworzyć rozwiązanie na poziomie konfiguracji platformy low code.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analizy funkcjonalnej i/lub biznesowej zgodnie z wymaganiami i metodyką określonymi w projekcie.
  • Konfiguracja systemu (platforma low code, m.in. konfiguracja przepływów biznesowych na platformie).
  • Prowadzenie i/lub wspieranie testów funkcjonalnych,
  • Wspieranie procesu sprzedaży, przygotowywanie części merytorycznej do ofert, wycena prac analitycznych, ocena ryzyka, prowadzenie prezentacji, warsztatów.
  • Organizacja i kontrola prac analitycznych dla powierzonego obszaru odpowiedzialności, w czasie całego cyklu życia projektu.
  • Rozwijanie i budowanie relacji biznesowych z Klientem, identyfikacja jego potrzeb.

Nasze wymagania

  • 3+ lat doświadczeń na podobnym stanowisku.
  • Znajomość metodyki Agile i doświadczenie w pracy w zespole SCRUM.
  • Znajomość technik i narzędzi wykorzystywanych do analizy systemowej, w tym znajomość UML, BPMN 2.0.
  • Podstawowa znajomość SQL.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak JIRA, Confluence, MS Visio, EA.
  • Wykształcenie wyższe – kierunek informatyka lub pokrewne.

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań w oparciu o platformy low code.
  • Doświadczenie w sektorze transportu i logistyki.
  • Certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu analizy biznesowej, np. CCBA, CBAP, IREB, OCUP, OCEB.

To oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.
  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.
  • Szkolenia i certyfikacje.
  • Dostęp do bardzo bogatej wewnętrznej platformy e-learningowej.
  • Możliwość zdobywania wiedzy biznesowej i projektowej w sektorze energetycznym.
  • Pracę w projektach opartych o najnowsze technologie, w tym platformy DXP, e-commerce.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • świętowanie wyjątkowych dni
  • niespodzianki i upominki

Konsultant / Analityk Biznesowo-Systemowy, Warszawa