Oferta pracy

Konsultant / Analityk Biznesowo-Systemowy

Atos Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

O projekcie

Projekt budowy i rozwoju nowoczesnego systemu obiegu dokumentów w oparciu o platformy low code. Praca w dynamicznym zespole, przy ciekawym i złożonym systemie, gdzie będziesz rozwijać się prowadząc analizę w oparciu o wypracowane standardy. Będziesz na co dzień wykorzystywać notację UML, BPMN 2.0 oraz narzędzia, które wspomogą zarządzenie wymaganiami, dokumentacją i optymalizację pracy Konsultanta. Będziesz także współtworzyć rozwiązanie na poziomie konfiguracji platformy low code.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analizy funkcjonalnej i/lub biznesowej zgodnie z wymaganiami i metodyką określonymi w projekcie.

  • Konfiguracja systemu (platforma low code, m.in. konfiguracja przepływów biznesowych na platformie).

  • Prowadzenie i/lub wspieranie testów funkcjonalnych,

  • Wspieranie procesu sprzedaży, przygotowywanie części merytorycznej do ofert, wycena prac analitycznych, ocena ryzyka, prowadzenie prezentacji, warsztatów.

  • Organizacja i kontrola prac analitycznych dla powierzonego obszaru odpowiedzialności, w czasie całego cyklu życia projektu.

  • Rozwijanie i budowanie relacji biznesowych z Klientem, identyfikacja jego potrzeb.

Nasze wymagania

  • 3+ lat doświadczeń na podobnym stanowisku.

  • Znajomość metodyki Agile i doświadczenie w pracy w zespole SCRUM.

  • Znajomość technik i narzędzi wykorzystywanych do analizy systemowej, w tym znajomość UML, BPMN 2.0.

  • Podstawowa znajomość SQL.

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak JIRA, Confluence, MS Visio, EA.

  • Wykształcenie wyższe – kierunek informatyka lub pokrewne.

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań w oparciu o platformy low code.

  • Doświadczenie w sektorze transportu i logistyki.

  • Certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu analizy biznesowej, np. CCBA, CBAP, IREB, OCUP, OCEB.

To oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.

  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

  • Szkolenia i certyfikacje.

  • Dostęp do bardzo bogatej wewnętrznej platformy e-learningowej.

  • Możliwość zdobywania wiedzy biznesowej i projektowej w sektorze energetycznym.

  • Pracę w projektach opartych o najnowsze technologie, w tym platformy DXP, e-commerce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie wyjątkowych dni

  • niespodzianki i upominki