Oferta pracy

Konsultant/Analityk (CN)

Accenture Capability Network

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie globalnych projektów i inicjatyw związanych z rozwojem biznesu

  • Zarządzanie komunikacją z klientami

  • Kształtowanie przyszłości transformacji marketingowej poprzez współpracę z naszymi klientami w celu opracowania planów działania, które pomogą im zwiększyć sprzedaż i efektywność

  • Wspieranie klientów w opracowywaniu i realizowaniu strategii customer experience (CX)

  • Wykorzystywanie najbardziej zaawansowanych technologii marketingowych na świecie, takich jak Salesforce lub Adobe

  • Wspieranie klientów w zmierzeniu się z dzisiejszą rzeczywistością finansową: optymalizacja inwestycji marketingowych i identyfikacja możliwości zwiększenia sprzedaży przy użyciu analizy danych i benchmarków

Nasze wymagania

  • Minimalne wykształcenie na poziomie licencjatu

  • Doświadczenie w obszarze marketingu i/lub w doradztwie marketingowym lub agencji

  • Doświadczenie w rozwoju i dostarczaniu strategii marketingowych i digital marketingowych w obszarze Analytics, Marketing Automation, B2B, CRM

  • Kreatywne i analityczne podejście do rozwiązywania problemów

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz zdolność do pracy zespołowej i budowania relacji

  • Bycie pasjonatem marketingu, technologii marketingowych oraz silne zrozumienie trendów marketingowych i branżowych (preferowane: certyfikaty digital marketingowe i/lub Salesforce; doświadczenie z wiodącymi rozwiązaniami mar-tech, takimi jak Salesforce Marketing Cloud, Pardot, Adobe Analytics, Adobe Campaign, Tableau, Power BI),

  • Wymagana doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Biura w Warszawie (centrala), Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, z możliwością pracy zdalnej oraz pracy w siedzibie klienta

  • Unikalną szansę na pracę w globalnym, wielokulturowym i napędzanym technologią środowisku

  • Szeroki dostęp do certyfikatów i uznawanych w branży szkoleń

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, atrakcyjny pakiet benefitów, a także dobrze zdefiniowaną ścieżkę kariery dostosowaną do Twoich zainteresowań i priorytetów zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • korporacyjna karta kredytowa

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Accenture to globalna firma konsultingowa świadcząca profesjonalne usługi w obszarach technologii cyfrowych, chmury i bezpieczeństwa. Łącząc niezrównane doświadczenie i specjalistyczne umiejętności w ponad 40 branżach, oferujemy usługi z zakresu doradztwa strategicznego, konsultingowe, technologiczne, operacyjne oraz Accenture Song. 710 000 naszych pracowników realizuje obietnicę technologii i kreatywności, obsługując klientów w ponad 120 krajach.

Capability Network jest częścią Accenture Global Strategy & Consulting, która skupia specjalistów ds. konsultingu w zakresie zarządzania, zlokalizowanych w kluczowych lokalizacjach. Bez względu na rodzaj działalności i miejsce na świecie, nasi niezrównani eksperci branżowi i funkcjonalni pomagają naszym klientom kształtować przyszłość, tworząc jasno określone, wymierne rezultaty.

Nasz zespół Customer Sales & Service (CS&S) należący do Capabality Network, odkrywa nowe trendy i rozwiązania, aby pomóc kierownictwu biznesowemu w transformacji ich marketingu, sprzedaży oraz obsługi klienta. Obecnie powiększamy nasz zespół w Warszawie, Krakowie i Łodzi i poszukujemy doświadczonych Analityków/Konsultantów Transformacji Marketingowej.

Przewiń do profilu firmy