Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Aplikacji ze znajomością języka niemieckiego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-01-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.

    Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.

    Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.

    Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

    Konsultant Aplikacji
    (ze znajomością języka niemieckiego)
    Miejsce pracy: Poznań
    nr ref. 01/75/Pzn

    Opis stanowiska:

    Jako Konsultant Aplikacji będziesz wspierać i rozwijać aplikacje, procesy biznesowe oraz systemy informatyczne zaprojektowane na indywidualne potrzeby naszych klientów.

    Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach przy bezpośrednim kontakcie z klientami.

    Do Twoich głównych obowiązków jako Konsultanta Aplikacji należeć będą:

    • zarządzanie incydentami i problemami,
    • kompleksowe wsparcie aplikacji, analiza niestandardowych problemów i incydentów, wypracowywanie i proponowanie rozwiązań poprzez wykorzystanie swojej wiedzy procesowej, funkcjonalnej i technicznej,
    • analiza i modernizacja kodu źródłowego aplikacji,
    • zarządzanie relacjami z użytkownikami wspieranych systemów,
    • nadzór i monitoring aplikacji,
    • deployment i release management aplikacji.

    Profil idealnego kandydata:

    • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie,
    • podstawowa znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania oraz integracji systemów,
    • doświadczenie w zakresie wsparcia i utrzymania aplikacji,
    • znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania oraz integracji systemów,
    • znajomość baz danych (w szczególności Oracle) oraz SQL (ewentualnie PL-SQL),
    • znajomość zagadnień administracji systemów Windows, Unix lub Linux,
    • podstawowa znajomość języków oprogramowania (np. JAVA, C#, C++, VB),
    • zaletą jest znajomość praktyk ITIL,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole,
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych,
    • atrakcyjne warunki finansowe,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • pakiet ubezpieczeniowy,
    • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne,
    • wyjazdy integracyjne,
    • szkolenia zawodowe i językowe,
    • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
    • przyjazną atmosferę w pracy,
    • wsparcie w relokacji,
    • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę,
    • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników,
    • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

    Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

    Zgłoszenia w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy przysyłać poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

    Prosimy dopisz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
    do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

    Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o.
    z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.