Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Aplikacji ze znajomością języka niemieckiego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 02.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Konsultant Aplikacji
    (ze znajomością języka niemieckiego)
    Miejsce pracy: Poznań
    nr ref. 01/75/Pzn

    Opis stanowiska:

    Jako Konsultant Aplikacji będziesz wspierać i rozwijać aplikacje, procesy biznesowe oraz systemy informatyczne zaprojektowane na indywidualne potrzeby naszych klientów.

    Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach przy bezpośrednim kontakcie z klientami.

    Do Twoich głównych obowiązków jako Konsultanta Aplikacji należeć będą:

    • zarządzanie incydentami i problemami,
    • kompleksowe wsparcie aplikacji, analiza niestandardowych problemów i incydentów, wypracowywanie i proponowanie rozwiązań poprzez wykorzystanie swojej wiedzy procesowej, funkcjonalnej i technicznej,
    • analiza i modernizacja kodu źródłowego aplikacji,
    • zarządzanie relacjami z użytkownikami wspieranych systemów,
    • nadzór i monitoring aplikacji,
    • deployment i release management aplikacji.

    Profil idealnego kandydata:

    • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie,
    • podstawowa znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania oraz integracji systemów,
    • doświadczenie w zakresie wsparcia i utrzymania aplikacji,
    • znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania oraz integracji systemów,
    • znajomość baz danych (w szczególności Oracle) oraz SQL (ewentualnie PL-SQL),
    • znajomość zagadnień administracji systemów Windows, Unix lub Linux,
    • podstawowa znajomość języków oprogramowania (np. JAVA, C#, C++, VB),
    • zaletą jest znajomość praktyk ITIL,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole,
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych,
    • atrakcyjne warunki finansowe,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • pakiet ubezpieczeniowy,
    • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne,
    • wyjazdy integracyjne,
    • szkolenia zawodowe i językowe,
    • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
    • przyjazną atmosferę w pracy,
    • wsparcie w relokacji,
    • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę,
    • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników,
    • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

    Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

    Zgłoszenia w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy przysyłać poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ