Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Aplikacji ze znajomością języka niemieckiego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Konsultant Aplikacji
    (ze znajomością języka niemieckiego)
    Miejsce pracy: Poznań
    nr ref. 01/75/Pzn

    Opis stanowiska:

    Jako Konsultant Aplikacji będziesz wspierać i rozwijać aplikacje, procesy biznesowe oraz systemy informatyczne zaprojektowane na indywidualne potrzeby naszych klientów.

    Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach przy bezpośrednim kontakcie z klientami.

    Do Twoich głównych obowiązków jako Konsultanta Aplikacji należeć będą:

    • kompleksowe wsparcie aplikacji, analiza niestandardowych problemów i incydentów, wypracowywanie i proponowanie rozwiązań poprzez wykorzystanie swojej wiedzy procesowej, funkcjonalnej i technicznej;
    • analiza i modernizacja kodu źródłowego aplikacji;
    • deployment i release management aplikacji.

    Profil idealnego kandydata:

    • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie;
    • znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania oraz integracji systemów;
    • praktyczna znajomość języków programowania (np. JAVA, C#, C++, VB) oraz baz danych (SQL);
    • doświadczenie w zakresie wsparcia i utrzymania aplikacji, zaletą jest znajomość praktyk ITIL;
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

    Oferujemy:

    • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
    • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
    • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
    • elastyczny czas pracy;
    • wsparcie w relokacji;
    • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
    • bezpłatne miejsca parkingowe;
    • umowę o pracę na czas nieokreślony.

    Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

    Zgłoszenia w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy przysyłać poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

    Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.