Oferta pracy

Konsultant Apteczny ds. Sieci

Adamed Pharma S.A.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja strategii sprzedażowo-marketingowej firmy w aptekach na powierzonym terenie,

  • Realizacja celów biznesowych i promocyjnych,

  • Nawiązywanie i rozwój obecnej współpracy z kierownikami aptek oraz farmaceutami, zgodnie z przyjętym modelem promocji,

  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla farmaceutów,

  • Budowanie i podtrzymywanie wizerunku Firmy w środowisku Farmaceutów poprzez przestrzeganie standardów pracy,

  • Analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie,

  • Wdrażanie działań aktywizujących sprzedaż do pacjenta w aptekach.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego (preferowane) lub FMCG,

  • Wykształcenie wyższe - minimum licencjat,

  • Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność obsługi pakietu MS Office.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz wysoka orientacja na realizację celów,

  • Doświadczenie we współpracy z aptekami w oparciu o kontrakty apteczne będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia,

  • Pozytywna energia, kreatywność i otwartość na współpracę.

To oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • Bezpłatna opieka medyczna (nielimitowany pakiet medyczny, możliwość korzystania z pakietu dental),

  • Opieka rehabilitacyjna bez limitu,

  • Zdrowie na 5 – bezpłatne akcje profilaktyczne: szczepienia na grypę, testy na COVID, konsultacje medycznej,

  • Program sugestii pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowych bonusów finansowych w ramach programu KAIZEN),

  • Program rekomendacji pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowych bonusów finansowych za polecenie osoby do pracy),

  • Dostęp do środków zebranych w ramach ZFŚS na platformie MyBenefit,

  • Premia kwartalna zależna od wyników,

  • Umowa bezpośrednio z firmą,

  • Samochód służbowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • Premia kwartalna