Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant - Architekt ds. Bezpieczeństwa Informatycznego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa
    top

    Dołącz do innogy!

    Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie.
    innogy to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetyczne w firmach i domach.
    Jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole?
    Nie mogłeś trafić lepiej. Poznaj nas!
    Globalnie zatrudniamy około 66 tys.
    pracowników

    W Polsce innogy
    to około 1500
    pracowników

    Zatrudniamy
    w blisko 20 działach
    firmy
    Poszukujemy specjalisty, który będzie odpowiedzialny za architekturę i realizację aspektów bezpieczeństwa w projektach oraz w usługach IT.

    Poszukujemy pracownika do działu IT, zlokalizowanego w Warszawie, obsługującego firmy grupy innogy w Polsce.

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie i rozwijanie architektury bezpieczeństwa środowiska IT.
    • Projektowanie / opiniowanie specyficznych wymagań z zakresu bezpieczeństwa IT w projektach informatycznych.
    • Rekomendacja rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa IT zgodnie z wymaganiami biznesowymi w projektach informatycznych.
    • Rozwój narzędzi monitorowania bezpieczeństwa sieci infrastrukturalnych i systemów zarządzania incydentami bezpieczeństwa.
    • Analiza ryzyk związanych z bezpieczeństwem IT, przeglądy i audyty w powyższym obszarze.
    • Prowadzenie projektów z zakresu bezpieczeństwa IT w tym koordynacja testów penetracyjnych oraz monitoring wdrożonych poprawek.
    • Podnoszenie świadomości pracowników i prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa IT.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (z zakresu Systemów Informatycznych, Bezpieczeństwa IT lub pokrewne).
    • 5 – letnie doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT .
    • Znajomość zagadnień w zakresie bezpieczeństwa systemów Windows, Linux oraz bezpieczeństwa sieci komputerowych i protokołów komunikacyjnych.
    • Dobra znajomość działania, możliwości i konfiguracji typowych usług sieciowych.
    • Znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych, usług sieciowych i baz danych.
    • Znajomość rozwiązań infrastrukturalnych zapewniających bezpieczeństwo i separację sieci.
    • Znajomość procesów, systemów i technik badania podatności,
    • Wiedza z zakresu technik testów penetracyjnych WEB, monitorowania i zarządzania zdarzeniami oraz incydentami bezpieczeństwa
    • Znajomość rozwiązań kryptograficznych i zarządzania infrastruktura klucza publicznego.
    • Znajomość wymagań normy ISO 27.000.
    • Dobra znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie).
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów (również we współpracy z poddostawcami).

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Wiedza i doświadczenia  z systemami zarządzania  automatyką sieci energetycznych SCADA.
    • Wiedza w zakresie ochrony danych osobowych.
    • Certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa IT – CISSP, CISA, CISM lub pokrewne.
    • Wiedza i doświadczenie w pracy ze standardami NIST, ISO31000, PCI DSS, COBIT, IRAM, ITIL .
    • Wiedza z obszaru informatyki śledczej.
    • Wiedza z zakresu programowania (zastosowania, możliwości, typowe błędy popełniane przez programistów).

    Co oferujemy Pracownikom?

    Mamy opinię odpowiedzialnego, solidnego Pracodawcy.
    Naszym Pracownikom oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów:
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Opiekę
    medyczną
    Kartę
    Multisport
    Dodatkowe ubezpieczenie
    Paczki świąteczne
    dla dzieci
    Dofinansowanie
    do wypoczynku
    Zainteresowany? Aplikuj już teraz!

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez innogy Polska Spółka Akcyjna zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    bottom