Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant asysty technicznej (IT, logistyka)

DataConsult S.A.

Józefa Marcika 14c

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Jira Desk Service

  • Jira (Kanban, SCRUM)

  • wewnętrzne repozytorium

System operacyjny

O projekcie

Wraz z doświadczonymi specjalistami, będziesz wspierał i rozwijał system informatyczny do obsługi wszelkiego typu magazynów i centrów logistycznych.

Będziesz mieć pod opieką swoich Klientów i odpowiadać za ich wsparcie techniczne, doradztwo oraz dbać o utrzymanie satysfakcji.

Twój zakres obowiązków

Będziesz odpowiadać za:

• konfigurację oprogramowania ExpertWMS® dla logistyki wewnętrznej, w tym tworzenie dodatkowych rozwiązań oraz ich opracowywanie i testowanie nowych funkcjonalności

• analizę i wspieranie istniejących rozwiązań ExpertWMS® u Klientów

• wsparcie i rozwój rozwiązań ExpertWMS® dla średnich i dużych przedsiębiorstw

• ścisłą współpracę z Klientami i dzięki posiadanej wiedzy funkcjonalnej i technicznej odpowiadanie na ich potrzeby biznesowe.

• utrzymywanie wiedzy na temat konfiguracji i funkcjonalności dostosowywanych do potrzeb biznesowych Twoich Klientów

W oparciu o Twoje doświadczenie oferujemy dodatkowe możliwości:

• kierowanie techniczną realizacją dużych projektów

• zarządzanie grupą konsultantów i programistów

• uczestniczenie w całym cyklu życia projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub logistyczne)

  • biegła znajomość języka SQL, co najmniej na poziomie CRUD

  • znajomość systemów WMS lub ERP/MES/CRM od strony wdrażania, testowania, wsparcia technicznego

  • doświadczenie w pracy z klientem na poziomie analityczno- technicznym

  • zainteresowanie zagadnieniami logistycznymi i chęć rozwoju w tym kierunku

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • zdolność do multitaskingu i odpowiedzialność za powierzone zadania i ich terminową realizację

  • wysoka kultura osobista, samodzielność oraz kreatywność w zakresie powierzonych zadań

  • doświadczenie w branży logistycznej

  • umiejętność administracji serwerami

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • długoterminową współpracę i awans w obszarach działalności firmy

  • realizację ciekawych projektów, związanych z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT

  • pracę w renomowanej firmie o silnej pozycji na rynku IT

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami

  • nowoczesne biuro z własnym, komfortowym stanowiskiem pracy

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • przyjazne środowisko pracy, wolne od dress code i korporacyjnych zasad

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Podpisanie umowy

Logistyka to nasza pasja. Z pasją tworzymy nowoczesne systemy WMS, który wdrożyliśmy w kilkuset małych, dużych i średnich przedsiębiorstwach. Innowacje w logistyce to nasza rzeczywistość. DataConsult to pasjonaci logistyki i IT. Nie brakuje nam poczucia humoru ani pysznej kawy w biurze. Jeśli szukasz nowych doświadczeń, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, pragniesz rozwijać swoje kompetencje – ta praca jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy