Konsultant Back Office

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Postępu 18A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie planu wizyt pacjenta

  • umawianie terminów wizyt lub badań

  • kontakt z placówkami medycznymi na terenie Polski, celem zorganizowania wizyty dla pacjenta enel-med

Nasze wymagania

  • komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych oraz dobra dykcja

  • doświadczenie w zakresie obsługi pacjenta lub sprzedaży (telefonicznej lub bezpośredniej)

  • chęć do nauki i rozwoju

  • umiejętność aktywnego przedstawienia oferty i zachęcenia do skorzystania z niej

  • minimum średnie wykształcenie

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat

  • realną możliwość awansu, dzięki określonej ścieżce kariery

  • pracę w systemie zmianowym

  • wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu premiowego

  • opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • pracę w firmie, która oferuje możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w projektach ogólnofirmowych lub jednej z kilkudziesięciu rekrutacji wewnętrznych rocznie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dostęp do platformy szkoleniowo - webinarowej