Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant BDC – Call/Contact Center

MM Cars Group

  • Lotnisko 81, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lotnisko 81

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów przez telefon i z wykorzystaniem innych środków przekazu

  • odpowiadanie na prośby/zapytania, prowadzenie bazy danych, obsługa systemów/procedur

  • Proaktywne kontakty z klientami w określonych terminach celem zwiększenia natężenia ruchu u dealera i podniesienia poziomu satysfakcji klientów

  • Regularne raportowanie własnych działań

Nasze wymagania

  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, organizacyjnych i administracyjnych

  • Pozytywnego podejścia do pojawiających się problemów

  • Wysokiej kultury osobistej i nienagannej aparycji

  • Motywacji i determinacji w osiągnięciu wyznaczonych celów

  • Samodzielności i systematyczności w działaniu

  • Umiejętności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z Klientem

  • Znajomości pakietu MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w dziale BDC lub Call Center oraz udokumentowane doświadczenie w sprzedaży lub dziale obsługi klienta

To oferujemy

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie

  • Możliwość rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet szkoleń