Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant BI Na Rynek Niemiecki

DomData AG Sp. z o.o.O firmie

DomData AG Sp. z o.o.

Aleje Solidarności 46

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z niemieckojęzycznymi klientami w zakresie:

  • wsparcia wdrożeniowego w codziennej pracy z naszymi systemami

  • identyfikowaniu potrzeb i oczekiwań klienta,

  • opracowywanie koncepcji rozwiązań biznesowo – informatycznych z zakresu automatyzacji procesów raportowania

  • konfiguracja raportów, kokpitów menadżerskich i kostek OLAP

  • budowanie procesów zasilania danymi dla raportów i hurtowni danych

  • planowanie i budowanie hurtowni danych

Nasze wymagania

  • student 3, 4 lub 5 roku,

  • znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność analityczne myślenia

  • dobra znajomość Microsoft Excel, Access

  • zdolność uczenia się nowych obszarów biznesowych i technologicznych

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność,

Mile widziane

  • studiowanie informatyki lub matematyki lub z ekonomia w obszarze ekonometrii/statystyki

  • podstawy znajomości tematyki baz danych i/lub podstawowa znajomość języka SQL

  • wiedza z zakresu zarządzania bazami SQL Server lub Oracle

  • doświadczenie z pracą lub wdrożeniami systemów informatycznych klasy BI/BA

  • projektowanie raportów w narzędziach analitycznych dostępnych na rynku

To oferujemy

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

  • ciekawe projekty w dynamicznie rozwijających się branżach,

  • udział w prestiżowych przedsięwzięciach międzynarodowych,

  • szkolenia prowadzone wewnętrznie i zewnętrznie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

  • pracę w zespołach z doświadczeniem biznesowym i metodyki działania,

  • imprezy integracyjne i eventy budujące dobre relacje w zespołach.

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • parking dla rowerów

Szukasz pracy w innowacyjnej dynamicznie rozwijające się firmie IT?

Masz potrzebę ciągłego uczenia się i rozwoju? Jesteś dociekliwy i skupiony na celu?

Dowiedz się o nas więcej: www.domdata.pl

Przewiń do profilu firmy

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze analityka rozwiązań BI/reporting może być wybraną ścieżką rozwoju.