Oferta pracy

Konsultant Biura Obsługi Klienta IT

dhosting.pl Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoje pasje i czuć, że Twoje działania mają realny wpływ na działanie i rozwój firmy? Chcesz pracować z zespołem młodych specjalistów, który nastawiony jest na rozwiązywanie problemów w partnerskiej atmosferze? Jeśli na większość z tych pytań Twoja odpowiedź brzmiała "tak" to dobrze trafiłeś!

dhosting.pl aktualnie najszybciej rozwijająca się firma hostingowa w Polsce, która wchodzi na rynek międzynarodowy

Najlepsza pomoc dla Klientów - cechuje nas ponad 14 lat doświadczenia na rynku

Dbamy o wartości – o tym jak działamy i kim jesteśmy, decydują reprezentowane przez nas wartości - zaangażowanie, orientacja na klienta oraz współpraca

Dobra atmosfera w pracy– osiąganie wyznaczonych celów staje się dużo łatwiejsze w zespole zbudowanym na życzliwości i wzajemnym wsparciu.

Jeśli jesteś przedsiębiorczy i samodzielny,
cechuje Cię wytrwałość i konsekwencja w działaniu,
masz silną motywację do wykonywania zadań
emanujesz pozytywną energią i entuzjazmem wobec rozwiązywania złożonych problemów,
nie lubisz rutyny i szukasz wyzwań,
lubisz dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi,
chcesz się uczyć i rozwijać w branży IT,
dołącz do nas i stań się częścią naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Klientów poprzez obsługę emailową i telefoniczną.
  • Rozwiązywanie problemów ze stronami Klientów.
  • Udzielanie Klientom rad z zakresu optymalnego prowadzenia i rozwoju ich stron WWW.
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość popularnych CMSów jak WordPress, Joomla, PrestaShop.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Doświadczenie w pracy wymagającej kontaktu telefonicznego.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Ukierunkowanie na cele i usprawnianie pracy swojej oraz kolegów z zespołu.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku hostingowego oraz podstaw HTML, PHP, MySQL.

Oferujemy:

  • Pracę dla firmy z 14-letnią tradycją i ambitnymi (także międzynarodowymi) planami rozwojowymi.
  • Pracę w firmie pozycjonującej się w gronie liderów branży – pozostającej przyjacielskim niewielkim zespołem ludzi, nastawionych na kreowanie niekorporacyjnej atmosfery.
  • Możliwość awansowania i wzrostu wraz ze wzrostem firmy.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Rozliczenie w formie wynagrodzenia stałego plus premii od efektów pracy.
  • Niekorporacyjne warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez dhosting.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Wrszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest dhosting.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 98. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy