Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Biura Obsługi Klienta

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 28.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Echostar Studio Sp. z o. o. jest jednym z wiodących kablowych operatorów telekomunikacyjnych na rynku wielkopolskim, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów. Dotychczasowy sukces Echostar to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

    Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje uczestniczenia w realizacji ciekawych projektów, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań

    Główne zadania:

    • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Echostar
    • Realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług i utrzymania stanu klientów
    • Posprzedażowa obsługa klienta
    • Profesjonalne doradztwo

    Wymagania

    • Doświadczenia na stanowisku o podobnym profilu, związanym z bezpośrednią obsługą klienta
    • Obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Znajomość technik sprzedaży
    • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i elastyczność

    Oferujemy:

    • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług telekomunikacyjnych
    • Ciekawy i młody zespół
    • Możliwość awansu w związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem firmy
    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • Szkolenia wdrażające
    • Zdobywanie doświadczenia i podnoszenie kwalifikacji
    • Atrakcyjny system wynagradzania i motywowania

    Oferujemy

    Praca w firmie
    o ugruntowanej pozycji na rynku usług telekomunikacyjnych
    Ciekawy
    i młody zespół
    Możliwość awansu
    w związku z ciągłym
    i dynamicznym rozwojem firmy
    Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    Szkolenia
    wdrażające
    Zdobywanie doświadczenia
    i podnoszenie kwalifikacji
    Atrakcyjny system wynagradzania
    i motywowania

    Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych: CV z zaznaczeniem w temacie maila nazwy stanowiska za pomocą przycisku aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.