Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Biura Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EcoCar to jedyna firma technologiczna na rynku taxi z polskim kapitałem i z własną, jednorodną flotą nowych samochodów hybrydowych i Mercedesów Vito dla 7 pasażerów. EcoCar oferuje możliwość zamawiania przejazdów na kilometry oraz za z góry umówioną cenę przez aplikację, on-line, telecentrum i IVR pod numerem +48 123456789.

    Spółka świadczy usługi w WarszawieWrocławiu i Trójmieście. Posiada unikatowy na skalę europejską model biznesowy oraz spójną strategię rozwoju opartą na nowoczesnej flocie pojazdów, technologiach mobilnych oraz pro klienckim podejściu.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie klientów naszą ofertą, stale poszerzamy skalę naszego biznesu i do naszego zespołu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Odbieranie połączeń przychodzących od Klientów
    • Wprowadzanie celów podróży Klientów do systemu
    • Bieżąca pomoc Klientom w problemowych sytuacjach

    Wymagania:

    • Zaangażowanie
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Dyspozycyjność
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Elastyczny czas pracy, zatrudnienie w systemie zmianowym
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
    • Pracę w świetnej atmosferze z młodym zespołem
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Dobry system premiowy oraz konkursy
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz

    lub o kontakt telefoniczny: 539931117

    "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."