Oferta pracy

Konsultant Biura Obsługi Pacjenta

CENTRUM MEDYCZNE LUXMED sp. z o.o.

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Radziwiłłowska 5

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • pomaganie Naszym Pacjentom w ustalaniu terminów wizyt i badań diagnostycznych,

  • udzielanie rzetelnej informacji o Naszych usługach,

  • zachęcanie do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych,

  • współtworzenie z Nami przyjaznych standardów obsługi.

Nasze wymagania

  • potrzebujemy Twojego zaangażowania oraz empatii,

  • kreatywność i otwartość jest dla nas równie cenna jak Twoja kultura osobista,

  • dobra dykcja i miły głos w obsłudze telefonicznej to połowa sukcesu - nad drugą połową popracujemy,

  • komputer będzie Twoim podstawowym narzędziem pracy- nie możesz się go bać,

  • liczymy na Twoją dyspozycyjność.

To oferujemy

  • stabilne wynagrodzenie,

  • doceniamy zaangażowanie i profesjonalizm,

  • trafisz do zgranego zespołu, na którym będziesz mógł polegać,

  • zdobędziesz doświadczenie, które zaprocentuje, niezależnie od tego, jaką ścieżką kariery podążysz.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Centrum Medyczne Luxmed istnieje od 1992 r. i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na Lubelszczyźnie.

Słuchamy, reagujemy, tworzymy rozwiązania, dzięki którym możemy w pełni dostosować się do oczekiwań Naszych Pacjentów.

Dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy