Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant biura podróży ze znajomością języka niemieckiego i angielskiego

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Ref. nr: AX/05-06/2018

    Zadania:

    • telefoniczne oraz mailowe wsparcie klienta niemieckojęzycznego w sektorze biznesowym
      (podróże służbowe, infolinia przychodząca) w zakresie:
        -rezerwacji biletów lotniczych, kolejowych, hoteli oraz wynajmu aut
        -udzielanie wyjaśnień związanych z regulacjami przewoźników
        -dokonywanie zmian w rezerwacjach
        -proponowania nowych, niestandardowych rozwiązań
        -udzielanie wsparcia w sytuacjach wyjątkowych
    • utrzymanie pozytywnych relacji z klientami
    • przetwarzanie danych osobowych Klientów zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1)
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • mile widziane doświadczenie w branży Call Center lub turystycznej (np. linie lotnicze, agencje turystyczne, hotele)
    • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (godz. 8.00 -16.00 lub 10.00 -18.00) oraz w wybrane święta
    • gotowość do pracy na pełen etat b
    • biegła znajomość obsługi komputera
    • umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji
    • dobra dykcja i komunikatywność
    • empatyczne podejście do klienta

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w międzynarodowym projekcie
    • codzienny  kontakt z rodzimymi użytkownikami języka niemieckiego oraz kontakt z językiem angielskim
    • umowę o pracę podpisywaną pierwszego dnia szkoleniowego
    • 50 minut  płatnej przerwy wliczone w czas pracy
    • pracę od poniedziałku do piątku oraz w wybrane święta
    • 6-cio tygodniowe szkolenie z systemu rezerwacyjnego AMADEUS wykorzystywanego w branży turystycznej na całym świecie
    • świetną atmosferę w pracy, wyjścia integracyjne oraz konkursy z nagrodami
    • pakiet świadczeń socjalnych
    • doskonała lokalizacja – centrum Poznania
    • możliwość nawiązania  współpracy od sierpnia