Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant - Biuro Obsługi Klienta

Cinema City Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klienta (telefon / email)

  • Udzielanie informacji o dostępnych produktach / usługach

  • Szukanie rozwiązań problemów zgłaszanych przez klientów

  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Komunikatywność i pozytywne usposobienie

  • Koncentracja na realizacji celów

  • Podstawowa znajomość MS Excel

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Elastyczny grafik, który pozwoli na łączenie pracy z innymi obowiązkami

  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

  • Vouchery do kina

  • Pracę w młodym, energicznym zespole

  • Pracę na umowę zlecenie z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia

Cinema City Poland należy do grupy Cineworld, która obecna jest w branży kinowej od niemal 90 lat. W tym momencie jest drugą największą siecią kinową na świecie obejmującą 9 518 sal w 790 kinach. Cineworld działa w 10 krajach - w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Polsce, Irlandii, Izraelu, Czechach, Bułgarii, Rumunii, na Węgrzech i na Słowacji. Rocznie organizuje 14,5 miliona projekcji filmowych, które wyświetlane są ponad 300 milionom widzów. W Polsce Cinema City jest operatorem 35 kin zlokalizowanymi w 20 miastach, oferując klientom najlepsze doświadczenia filmowe z zastosowaniem technologii IMAX®, SCREENX™ i 4DX® oraz unikalną strefę VIP. W grudniu 2015 roku Cinema City wprowadziło UNLIMITED, pierwszy program abonamentowy oferujący jego użytkownikom oglądanie nielimitowanej liczby filmów 2D za stałą, miesięczną opłatą.

Przewiń do profilu firmy