Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Biznesowy ds. Konta Energetycznego

  • Lublin, Świdnik, Krasnystaw, Chełm, Zamość, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, Biłgoraj, Janów Lubelski, Kraśnik, Opole Lubelskie, Puławy, Ryki, Łuków, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Parczew, Włodawa, Łęczna, Lubartów, lubelskie
  • Specjalista
  • 09.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Power Partners to firma dająca powiew świeżości w branży energetycznej. Zajmujemy się kompleksową optymalizacją całego konta energetycznego w przedsiębiorstwach. Nie jesteśmy przedstawicielami handlowymi na stałe powiązanymi z którąkolwiek z firm energetycznych. Stajemy po stronie przedsiębiorcy świadcząc mu usługi, dzięki którym przestanie tracić pieniądze, nie biorąc od niego pieniędzy. Realizujemy pełne win-win w branży energetycznej. A jako, że jest to branża z niebywałym potencjałem, rozrastając się poszukiwany do naszych szeregów jest kompetentny:

Miejsce pracy: Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Opole Lubelskie, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie wybitnych relacji z Klientami w sektorze B2B
  • analiza potrzeb Klientów i dobór optymalnych rozwiązań
  • spotkania z Klientami i prezentacja sporządzonych dla nich analiz

Wymagania:

  • samodzielność i odpowiedzialność
  • ponadprzeciętnie umiejętności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B
  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy związanej z bezpośrednim kontaktem z klientem B2B

Oferujemy :

  • współpracę opartą o system generujący dochody powyżej 15 000zł miesięcznie
  • możliwość realnego rozwoju w najbardziej rozwojowej gałęzi gospodarki w kraju (m.in. wewnętrzne rekrutacje na stanowiska kierownicze czy audytorskie)
  • wewnętrzne szkolenia pokrywające zagadnienia branżowe
  • współpracę na zasadach umowy partnerskiej (B2B)
  • wynagrodzenie prowizyjne
  • 3000 zł netto podstawy
  • Samochód służbowy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: www.PowerPartners.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się