Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Biznesowy

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 15.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ManpowerGroup to blisko 70-letnia firma doradztwa personalnego, dostarczająca innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany Zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.
    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    W związku z rozwojem struktur naszego oddziału Manpower, poszukujemy kandydata/kandydatki zainteresowanego dołączeniem do naszego zespołu na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin | Numer ref.: KB/03/Lublin

    Jako Konsultant Biznesowy będziesz odpowiedzialny/a za:

    - Inicjowanie oraz organizowanie spotkań biznesowych z Klientami

    - Opiekę nad Klientami

    - Zarządzanie projektami rekrutacyjnymi

    - Budowanie pozytywnego wizerunku marki Manpower na rynku lokalnym

    Oczekiwania:

    - Energia i pozytywne nastawienie

    - Komunikatywność  i zdolności interpersonalne

    - Umiejętność myślenia rozwiązaniami

    - Nastawienie na cel

    - Chęć rozwoju w branży rekrutacyjnej

    - Mile widziane doświadczenie zdobyte w szeroko rozumianej obsłudze klienta

    - Konduktywna/ dobra znajomość języka angielskiego

    - Aktywne prawo jazdy kat. B będzie mile widziane

    Oferujemy:

    - stabilne zatrudnienie oraz system premiowy

    - benefity pozafinansowe

    - bogatą ofertę szkoleń

    - pełne wdrożenie w obowiązki

    - realne możliwości awansu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopis