Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant biznesowy w obszarze finansów

UNIT4 Polska Sp. z o.o.O firmie

UNIT4 Polska Sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 7A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Analiza działalności klienta w celu określenia potrzeb i oczekiwań

  • Prowadzenie prac konsultacyjnych

  • Konfigurowanie systemu do potrzeb klienta

  • Opracowanie zakresu zadań do realizacji w danym obszarze merytorycznym

  • Prowadzenie szkoleń z funkcjonalności systemu

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego

  • Doświadczenia i wiedzy merytorycznej z obszaru finansów

  • Kreatywności i samodzielności

  • Komunikatywności i otwartości w bezpośrednim kontakcie z klientem

  • Umiejetności pracy w zespole

  • Znajomości relacyjnych bazy danych i jezyka SQL

  • Dyspozycyjności (wyjazdy służbowe)

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu\parametryzacji systemu klasy ERP

To oferujemy

W Unit4 masz swobodę i autonomię aby odnieść sukces. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w międzynarodowym środowisku.

W Unit4 inwestujemy w Twój rozwój osobisty i zawodowy. Nie skupiamy się na tym ile dni pracujesz, ale jakie osiągasz wyniki, dlatego oferujemy nielimitowany płatny urlop.

Unit4 Polska specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych systemów informatycznych, wspierających kluczowe obszary działalności przedsiębiorstwa (kadry i płace, finanse, logistyka, produkcja i in.), uwzględniając zmiany zachodzące zarówno wewnątrz firmy, jak i w jej otoczeniu biznesowym.

Unit4 zajmuje się w Polsce rozwojem systemów klasy ERP i HR, sprzedawanych pod wspólną marką TETA. Firma oferuje system TETA HR będący liderem na rynku HR oraz zorientowany na ludzi system TETA ERP automatyzujący bieżącą pracę na rzecz działań strategicznych

Przewiń do profilu firmy