Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant biznesowy w zespole płatności cyfrowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

www.payarto.com

JJeżeli masz min. 1-3 lata doświadczeń zawodowych w konsultingu strategicznym lub operacyjnym Big4 lub management consulting dla sektora FSI i chciałbyś/chciałabyś zostać ekspertem w obszarze płatności elektronicznych, to może być oferta dla Ciebie:

Konsultant biznesowy
w zespole płatności cyfrowych
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki

  • Analiza i modelowanie danych
  • Przygotowanie business case i studiów wykonalności (m.in. komercjalizacja
    innowacyjnych metod płatności)
  • Przygotowywanie prezentacji projektowych i raportów analitycznych
  • Wsparcie wdrożeń produktów kartowych
  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych z klientami
  • Odpowiedzialność za zakres i harmonogram projektów
  • Zarządzanie Analitykami Biznesowymi
  • Wsparcie rozwoju biznesu za granicą

Czego oczekujemy

  • Znajomości sektora FSI od strony produktowej i procesowej
  • Bardzo dobrych umiejętności analitycznych
  • Biegłej znajomości MS Excel, MS PowerPoint
  • Płynnej znajomości języka angielskiego
  • Otwartego umysłu i entuzjazmu

Zakres projektów w których będziesz uczestniczył/a

  • Przygotowanie strategii biznesu kartowego (w tym: strategia cyfrowa)
  • Analiza wpływu nowych regulacji na biznes płatniczy (PSD2, IF Reg, etc.)
  • Diagnozy biznesu typu „health check”
  • Optymalizacja procesów (w tym: cykl życia klienta)
  • Budowa P&L strony wydawniczej i akceptacyjnej
  • Analiza potencjału innowacyjnych metod płatności
  • Segmentacje klientów
  • Budowa modeli typu „propensity”
  • Budowa oferty produktowej banku/agenta rozliczeniowego
  • Strategie dla segmentów klientów i kanałów dystrybucji
  • Strategie produktowe
  • Opracowanie docelowego modelu operacyjnego
  • Optymalizacja front- i back-office (w tym: optymalizacja procesów sprzedaży)

Mile widziane

  • Znajomość SQL
  • Znajomość zagadnień związanych z płatnościami elektronicznymi
  • Doświadczenie w pracy w branży bankowej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym płatne nadgodziny, o ile występują)
  • Szanse na awans, szybszy niż w korporacji
  • Bardzo dobrą atmosferę w biurze i u klientów
  • Elastyczność współpracy
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia od liderów branży płatniczej
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Sensowny work-life balance

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV klikając w przycisk:

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się