Ta oferta pracy jest nieaktualna od 236 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant biznesowy w zespole płatności cyfrowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    www.payarto.com

    JJeżeli masz min. 1-3 lata doświadczeń zawodowych w konsultingu strategicznym lub operacyjnym Big4 lub management consulting dla sektora FSI i chciałbyś/chciałabyś zostać ekspertem w obszarze płatności elektronicznych, to może być oferta dla Ciebie:

    Konsultant biznesowy
    w zespole płatności cyfrowych
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki

    • Analiza i modelowanie danych
    • Przygotowanie business case i studiów wykonalności (m.in. komercjalizacja
      innowacyjnych metod płatności)
    • Przygotowywanie prezentacji projektowych i raportów analitycznych
    • Wsparcie wdrożeń produktów kartowych
    • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych z klientami
    • Odpowiedzialność za zakres i harmonogram projektów
    • Zarządzanie Analitykami Biznesowymi
    • Wsparcie rozwoju biznesu za granicą

    Czego oczekujemy

    • Znajomości sektora FSI od strony produktowej i procesowej
    • Bardzo dobrych umiejętności analitycznych
    • Biegłej znajomości MS Excel, MS PowerPoint
    • Płynnej znajomości języka angielskiego
    • Otwartego umysłu i entuzjazmu

    Zakres projektów w których będziesz uczestniczył/a

    • Przygotowanie strategii biznesu kartowego (w tym: strategia cyfrowa)
    • Analiza wpływu nowych regulacji na biznes płatniczy (PSD2, IF Reg, etc.)
    • Diagnozy biznesu typu „health check”
    • Optymalizacja procesów (w tym: cykl życia klienta)
    • Budowa P&L strony wydawniczej i akceptacyjnej
    • Analiza potencjału innowacyjnych metod płatności
    • Segmentacje klientów
    • Budowa modeli typu „propensity”
    • Budowa oferty produktowej banku/agenta rozliczeniowego
    • Strategie dla segmentów klientów i kanałów dystrybucji
    • Strategie produktowe
    • Opracowanie docelowego modelu operacyjnego
    • Optymalizacja front- i back-office (w tym: optymalizacja procesów sprzedaży)

    Mile widziane

    • Znajomość SQL
    • Znajomość zagadnień związanych z płatnościami elektronicznymi
    • Doświadczenie w pracy w branży bankowej

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym płatne nadgodziny, o ile występują)
    • Szanse na awans, szybszy niż w korporacji
    • Bardzo dobrą atmosferę w biurze i u klientów
    • Elastyczność współpracy
    • Szansę zdobycia cennego doświadczenia od liderów branży płatniczej
    • Możliwość wyjazdów zagranicznych
    • Sensowny work-life balance

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV klikając w przycisk: