Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant biznesowy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny - jeden z największych innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się Szpitali na Dolnym Śląsku - poszukuje osoby na stanowisko Konsultanta biznesowego.

Zakres obowiązków:

  • kształtowanie optymalnej polityki ekonomiczno-finansowej oddziałów;
  • analizy wyników finansowych oraz proponowanie kierunków zmian;
  • analizy rentowności (procedur, hospitalizacji, oddziałów, poradni, pracowni);
  • sporządzanie kart kosztowych na potrzeby m.in. rozliczeń z Płatnikiem;
  • wycena świadczeń zdrowotnych;
  • kalkulacje kosztowe;
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych;
  • pozyskiwanie, przetwarzania raportowanie i analiza danych;
  • optymalizacja procesów pozyskiwania i raportowania danych zarządczych;
  • prezentowanie wyników analiz;
  • współpraca z AOTMiT;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe; preferowane wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne: finanse, rachunkowość, ekonomia, zdrowie publiczne, matematyka;
  • mile widziane dodatkowe wykształcenie medyczne;
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel (warunek konieczny);
  • doświadczenie w obszarze analizy finansowej, rachunku kosztów, sprawozdawczości i raportowania;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane;
  • orientacja biznesowa, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i umiejętność podejmowania decyzji;
  • wysoko rozwinięte umiejętności  analitycznego i logicznego myślenia;
  • umiejętność syntezy wniosków;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych;
  • kreatywność oraz elastyczność w podejściu do pracy;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i umiejętności pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;

Oferujemy:

  • ciekawą pełną wyzwań pracę w nowoczesnym, prężnie rozwijającym się Szpitalu wielospecjalistycznym;
  • przyjazną atmosferę w zespole;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pn do pt;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy aby wymagane dokumenty (CV, list motywacyjny) przesłać
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne